O nás

EnageStrike je vaše jednokrokové řešení pro malé podniky, které chtějí prosperovat v dnešním rychle se měnícím světě. Nabízíme přizpůsobené nástroje a služby navržené tak, aby vaše firma nejen přežila, ale rostla. Od zjednodušené marketingové automatizace po základní zdroje, jsme tu, abychom byli vaším oddaným partnerem v úspěchu. Pojďme společně budovat budoucnost, kde vaše podnikání nebude pouze odolávat výzvám, ale skutečně vyniká.

FAQS

Jak EngageStrike pomáhá růstu mého podnikání?

EngageStrike nabízí komplexní sadu marketingových a prodejních nástrojů navržených pro zefektivnění vašich obchodních operací a zlepšení správy zákazníků. Ať už potřebujete pomoc s tvorbou webových stránek, integrací CRM, správou sociálních médií, zasíláním zpráv, organizací zákaznických dat, plánováním schůzek nebo zpracováním plateb, EngageStrike poskytuje neocenitelnou podporu pro podniky všech velikostí.

Mohu svůj plán předplatného kdykoli změnit?

Užijte si svobodu flexibility! Upravte svůj plán předplatného kdykoli, ať už chcete upgrade pro růst nebo downgrade kvůli náhlé změně vašeho obchodního modelu. Slaďte svůj plán bez námahy s vašimi vyvíjejícími se cíli a zajistěte, aby vyhovoval vašim měnícím se obchodním potřebám.

How many users/team members I can add to my account?

V současné době poskytujeme neomezený přístup pro uživatele a používání. Naše společnost zkoumá možnost zavedení uživatelsky založených plánů a cen, aby vyhovovala individuálním potřebám a zajistila spravedlivou platbu za skutečné použití. Přesto je současná nabídka neomezených uživatelů a využití mimořádně cennou možností. Stojí za zmínku, že stávající uživatelé s neomezeným počtem účtů budou i nadále využívat své současné podmínky, protože dodržujeme naše staré dohody bez jakéhokoli dopadu budoucích změn.

Kolik webových stránek mohu vytvořit pomocí EngageStrike?

Vytvářejte nekonečné množství webových stránek a stránek a zároveň hostujte neomezené množství domén.

Průběžná 2133/17, 100 00 Praha 10-Strašnice, Czechia
Kontaktujte nás
  • +420 604 815 100

  • support@engagestrike.com

  • Průběžná 17, Praha 10

© Copyright 2024. EngageStrike. All rights reserved.